اسلام از منظر الله
به سايت ما خوش آمديد
درباره ما
صفحه اصلی

 

 

 

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

 

سلام بر دوستداران حقیقت. ما تهیه کنندگان این سایت، مسلمانانی هستیم که اسلام را بر خلاف مردم، مستقیما با تحقیق از روی قرآن و کلام معصومین(ع) عمل کردیم و حقیقت عظیم آنرا با جان و دل پذیرفتیم چون آنرا به دور از هرگونه خرافات و اعتقادات عوام یافتیم.

هر عیب که هست از مسلمانی ماست
 
اسلام به ذات خود ندارد عیبی


اسلام، بینش است برای کسیکه آنرا هدف خود قرار بدهد، و نشانه است برای کسیکه به آن پی ببرد، و پند است برای کسیکه آنرا قبول کند، و رستگاری است برای کسیکه آنرا باور کند.
امیر المومنین علی (ع)

هدف ما از ارائه این مطالب، بیان حقیقت اسلام به زبان امروزی است. همه میدانیم که اسلام در طول تاریخ از همان ابتدا دچار تحریفات و سلیقه های شخصی شد و این موضوع تا کنون هم ادامه دارد. ما سعی داریم هرگونه برداشت و تفسیر نادرست یا ناکافی را که به عمد یا بدلیل کمبود اطلاعات یا اعمال نظرهای شخصی انجام شده است مشخص کرده و از بین ببریم.

حاصل تلاش ما چیزی جز رسالت پیامبر(ص) و ائمه(ع) نیست، یعنی حقیقت اسلام، آنگونه که از جانب خداوند ارسال و توسط آن بزرگان برای ما بیان شده است. آنچه از ما میشنوید یا میخوانید بدون هرگونه سلیقه و تعبیر شخصی و بدون در نظر گرفتن شرایط و احوالات جامعه و اوضاع سیاسی است زیرا هدف ما فقط بیان واقعیتهاست.

این مطالب بصورت فایل صوتی است که در طول سالهای گذشته ضبط شده است تا براحتی بتوانید آنها را توسط کامپیوتر یا حتی موبایل گوش کنید. امیدواریم که ان شاء الله بتوانیم بطور مستقیم نیز از طریق این سایت در قسمت "سوال و جواب" با شما هم صحبت شویم.

در پایان امیدواریم کسانی که با ایمان به دیدار ما می آیند وجودشان را از زیباترین کلام هستی که همان قرآن است نورانی کنند و آن کسانی که از راه دشمنی و تعصب با ما ملاقات میکنند به خودشان اجازه بدهند تا به همه نکات گوش کنند و واقعیتها را بررسی کنند و با فکری باز و نگرشی آزاد به تحلیل آن بپردازند و از خداوند درخواست کنند تا نور خود را در دل آنها قرار بدهد، هر خدایی که فعلا قبول دارند.

در پناه الله باشید


 

مسئولیت کلیه مطالب ذکر شده در این سایت با این موسسه می باشد
Copyright (c) by اسلام از منظر الله April 7, 2010